Logo

GTA farovi za Alfa 156. Po poracka moze i za 147,GT.

Број на оглас: 3551937 | Објавен на: 23.05.2020, 18:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


Polirani vnatresno i nadvoresno moze i zamena vasite farovi i doplata...

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Krste Kocev

Потврден огласувач