Logo

Zongshen

Број на оглас: 3552087 | Објавен на: 26.03.2020, 11:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2008

Модел: Zongshen

Цена: 850 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


125

 Moni

Потврден огласувач