Logo

4 gumi michelin 245 45 17

Број на оглас: 3552146 | Објавен на: 26.03.2020, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 245

Висина: 45

Дијаметар: 17

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 gumi michelin
245 45 17
God.proizv 2015
Cena za 4 gumi 100eu

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Masini2015

Потврден огласувач