Logo

Се продаваат нови Bluetooth слушалки

Број на оглас: 3552180 | Објавен на: 02.04.2020, 21:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови Bluetooth слушалки
Повеќе информации на 077817968 - Даниел.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач