Logo

SE PRODAVA SENOSOBIRACKA VO EKSTRA SOSTOJBA

Број на оглас: 3552292 | Објавен на: 05.04.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


SENOSOBIRACKATA E VO EKSTRA SOSTOJBA MOZE DA SE PROBA I VIDI VO SEKOE VREME

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач