Logo

Hladnja za parno za renault espace

Број на оглас: 3552295 | Објавен на: 26.03.2020, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Espase 2.0 benzin 16v

Tип на делови: Останато

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Hladnjak za parno se prodava poradi sto ne mi bese problemot vo ladnjakot i ne go staviv.cisto nov neotpakuvan
Cena 50 evra kolku sto e zemen
Info 070 634 125 resul

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Nusmir

Потврден огласувач