1 / 10
Осигурачи - ножасти, главни, спратни и патрони
1 €
26.03.2020 15:40

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам НОВИ
- ножасти осигурачи 125А - големи - 3ком
- ножасти осигурачи 125А - 3ком и 50А - 3ком
- лежишта за ножасти осигурачи - 3ком
- доводни лежишта со осигурачи - 3ком
- мали патрони осигурачи - 25А и 35А - 47ком
- мали патрони осигурачи - 63 А- 45ком
- лежишта за мали осигурачи - комплетни
- лежишта за осигурачи - комплетни
Цена по договор

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078515590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам