Logo

Aluminski bandazi

Број на оглас: 3552335 | Објавен на: 26.03.2020, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminski bandazi 14ki (4x100) milimetri so gumi.
175/65R14
Moze prakjanje po kargo na vas trosok.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач