Logo

BMW 320D 177ks

Број на оглас: 3552337 | Објавен на: 26.03.2020, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 2 kw / 3 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava bmw 320d 177 ks model 2010god
-komandi na volan
-klimatronik
-parking senzori napred i nazad
-start stop sistem
-elektrika na site prozori
-novi gumi site 4

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 BMW