Logo

kupuvam skrsen iphone so zdrava ploca

Број на оглас: 3552354 | Објавен на: 26.03.2020, 16:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: iphone 6

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара


kupuvam skrsen iphone 6 so zdrava ploca. ama mozi i ponovi modeli

 zekir

Потврден огласувач