Logo

Audi 4

Број на оглас: 3552358 | Објавен на: 27.03.2020, 21:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 122 kw / 166 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi 4 2.5 motor 163hp
Mnogu zacuvano
proverka kade sakate
cena po dogovor
075 543 854

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Bale

Потврден огласувач