Logo

Raketa za zmigavci so komanti za tempomat za Opel Astra H

Број на оглас: 3552364 | Објавен на: 26.03.2020, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra H

Tип на делови: Внатрешна опрема

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Raketata e nova kupena online

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 TP

Потврден огласувач