Logo

Kupuvam stan

Број на оглас: 3552371 | Објавен на: 26.03.2020, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 50 m²

Греење: Друго

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 1994

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: Negotino

Цена: 22.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Baram stan vo negotino

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 suzana

Потврден огласувач