Logo

Sateletska Antena

Број на оглас: 3552380 | Објавен на: 26.03.2020, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Вид на оглас: Се продава


Se prodava satelitska antena so se podesuvacki drzac i motorce

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Vanco

Потврден огласувач