Logo

Hidraulicna pumpa

Број на оглас: 3552387 | Објавен на: 26.03.2020, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Hidraulicna pumpa vo odlicna sostojba
- 32L/min

 Тетово    Општина:Теарце

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач