Logo

Prodavam original Mercedes 3 modeli x 2 bandazi

Број на оглас: 3552402 | Објавен на: 26.03.2020, 17:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 9J

Дијаметар: 18

Дијаметар на дупка: 112

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 40 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam samo po 2 bandazi.. 4 nemam.. 17ki i 18ki..cena za parce i fiksna.. Ganc novi..

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач