Logo

Mercedes C220 kupe na BG

Број на оглас: 3552406 | Објавен на: 03.04.2020, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo odlicna sostojba.Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач