Logo

АУДИ 80 Б4

Број на оглас: 3552413 | Објавен на: 26.03.2020, 18:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Друг модел

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.500 €

1.800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ауди 80 Б4 караван произведена 1994 год 1 9ТDI 66 кв, автомобилот е регистриран до јули 2020 год со зелен картон.
Информации на тел: 078 411 - 552 Љупчо

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Tања

Потврден огласувач