Logo

VW GOLF V 1.9TDI 06

Број на оглас: 3552422 | Објавен на: 28.03.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW GOLF V 1.9TDI 105ks 2006GOD SO 6-BRZINI NA REALNI 220.000km EXSTRA SOCUVANO, SO FUL OPREMA, PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!!!
MOZNI ZAMENI CENA 4800eur

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 K&S-AUTO

Потврден огласувач