Logo

Стан двособен 61м2

Број на оглас: 3552424 | Објавен на: 01.04.2020, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 61 m²

Греење: Дрва

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2012

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Ристо Клепов

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава двособен стан наспроти ресторант
Пеликатник во Струмица.
Станот е 61м2 + 8м2 подрум со една тераса,
две бањи и 1 паркинг место. Станот е со опремена кујна и бања, инсталација за парно на струја и поседува чист имотен лист.
Лице за контакт Миле 070213068

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач