Logo

Esquire 1963 replica Fagus

Број на оглас: 3552439 | Објавен на: 26.03.2020, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Proizvedena vo Makedonija....

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 branimir

Потврден огласувач