Logo

Panasonic KX-TG1100FX

Број на оглас: 3552446 | Објавен на: 31.03.2020, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Вид на оглас: Се продава


Malku koristen bezzicen telefon Panasonic.
Odlicna sostojba.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач