Logo

Lenovo thinkpad Sl500

Број на оглас: 3552453 | Објавен на: 26.03.2020, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Lenovo

Xaрд диск HDD: 160 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: По Договор

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava laptop Lenovo thinkpad Sl500.Processor intel core 2 duo T5670,graphic card intel GMA 4500(m)(HD),4 gb ram,120 hdd.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач