Logo

Audi A6 2.0tdi 2007god.full oprema

Број на оглас: 3552459 | Објавен на: 03.04.2020, 17:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Audi A6 2.0tdi 2007 godina proizvedeno 1va registracija 2008.
Voziloto e vo odlicna sostojba celosno servisirano so 2 para alu bandazi so novi gumi, najvisoko nivo na oprema... Moze proverka po vasa zelba... Zamena za pomalo vozilo so vasa doplata i realni ponudi.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 kiril

Потврден огласувач