Logo

Mercedes Benz S350 SLON

Број на оглас: 3552465 | Објавен на: 28.03.2020, 00:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 350

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes S-class 1993God , SLON .

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 ####

Потврден огласувач