Logo

BMW 535

Број на оглас: 3552467 | Објавен на: 08.04.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 535

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NOVI GUMI ODLICNO MOZI I ZAMENA ZA BMW X5

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Zvonko

Потврден огласувач