Logo

Jeep Grand cherokee V8 5.2litre so plinski ured

Број на оглас: 3552468 | Објавен на: 31.03.2020, 07:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 158 kw / 215 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 5.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Jeep Grand Cheroke V8 5.2litre 97god .Reg cela god .Benzin so plinski ured so ates .Motor Menjac (100%ISPRAVNI) Gumi ..off road .. servisiran ful oprema. Cena 5250evra
Info na ovoj broj 077605823

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Mario

Потврден огласувач