Logo

HP EliteDesk 800 G1

Број на оглас: 3552474 | Објавен на: 03.04.2020, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 12.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


https://support.hp.com/in-en/document/c03832938

Комплет со монитор

Праќам по карго

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Mishel

Потврден огласувач