Logo

iPhone 6s 128 GB

Број на оглас: 3552491 | Објавен на: 09.04.2020, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: iPhone 6s 128 GB

Боја: Gold

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 200 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iPhone 6s 128 GB

Телефон : 077-50-40-30

 Jovica

Потврден огласувач