Logo

Мини правосмукалка на УСБ

Број на оглас: 3552495 | Објавен на: 02.04.2020, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 МКД

200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB Производи

Вид на оглас: Се продава


Практична мини правосмукалка која се напојува со УСБ.

Идеална е за чистење на тастатурата на вашиот компјутер, лаптоп, мобилен телефон, а може да си ја исчистите и вашата работна површина.
Правосмукалката се состои главна единица со усб кабел кој е долг 115 см, додаток за пресмукување, и додаток за пресмукување со четка. Лесно се отвара и затвара и чисти.

Цена 200 денари плус доплата за Карго. 60 денари доколку го подигнете од Каргото, 140 денари достава до врата (Ваша адреса)

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач