Logo

FIAT MULTIPLA 1.6 2000GODINA

Број на оглас: 3552524 | Објавен на: 27.11.2020, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Multipla

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 76 kw / 103 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 850 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT MULTIPLA
1.6BENZIN-PLIN DIZNA DIZNA ATEST LANDIRENZO
REGISTRIRANA DO 5MESEC 2021
2000GODINA
6SEDISTA
**NAPOMENA TREBA DA SE SMENI HLADNAK**
KOLATA SE PRODAVA CELA NE VO DELOVI...

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj NaJvErOvAtNo

Потврден огласувач