Logo

Stolici

Број на оглас: 3552607 | Објавен на: 26.05.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvani 2 drveni retro stolici.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Zlatka

Потврден огласувач