Logo

Opel Vectra 1.6 16v

Број на оглас: 3553443 | Објавен на: 23.05.2020, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ful oprema odlicna

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач