Logo

Polovni gumi Michelin i Kleber 205 65 15

Број на оглас: 3553801 | Објавен на: 26.05.2020, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 65

Дијаметар: 15

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni letni gumi od markite Michelin i Kleber vo dobra sostojba. Dve gumi se Michelin dve se Kleber. Cenata e 1000 den od guma ili site 4 za 3000 den

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Fido

Потврден огласувач