Logo

Fiat Brava REG 10/2020

Број на оглас: 3553869 | Објавен на: 27.05.2020, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Brava

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 370 €

550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat brava, kolata e registrirana do 10/2020 povekje informacii na tel

 Струга    Општина:Вевчани

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач