Logo

ABC Concept2 25kw

Број на оглас: 3554013 | Објавен на: 22.05.2020, 21:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sporet na drva za parno greenje so moknost od 26kw,
Se prodava komplet so pumpa i ceven termostat za 400e

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Гошо

Потврден огласувач