Logo

Honda Civik

Број на оглас: 3554019 | Објавен на: 23.05.2020, 06:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2007, 2.2 CTDI, 140KS

- ESP Против пролизгување
- Сензори за дожд
- Темпомат
- ABS Кочници
- Старт копче за палење
- Серво волан
- Алумински бандажи 17'
- Магленки
- AIRBAGS SRS x12
- Кожен волан со команди
- Подесување на волан
- Имобилајзер - Заштита од кражба
- Автоматско уклучување светла
- Централна брава со далечинско x2 клуча
- Електрични прозори x4
- BABY LOCK на задни врати и прозори
- Фабричко радио
- 180 630км

КОНТАКТ ПРЕКУ VIBER

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач