Logo

Se izdava prazen stan 50m2

Број на оглас: 3554033 | Објавен на: 17.09.2020, 02:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југ

Цена: 4.600 МКД

4.700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava prazen stan 50 m2 na ulica ilindenska na 5 sprat.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 pepi

Потврден огласувач