Logo

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI SET LAMELA

Број на оглас: 3554300 | Објавен на: 23.05.2020, 20:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva polovni kompletni set lamela so zamaec za Touran 2.0tdi 140ks. Cena po dogovor, broj za kontakt 075661344

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач