Logo

MAN 33422 KIPER

Број на оглас: 3554306 | Објавен на: 26.11.2020, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.900 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


33 422 ORGINAL KIPER 95G 20 TO GELEMA EVROPA DEFERENCIALI EKSTRA CENA ZA KEESS. 17900
E ivan