Logo

A6 2.0 TDI neuvezuvana

Број на оглас: 3554419 | Објавен на: 27.05.2020, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a6 2.0tdi 140ks 2005 godina kolata ne e uvezuvana, redovno servisirana i odrzavana novi predni gumi SAVA, zadni MICHELIN kolata e bez dopolnitelni vlozuvanja

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач