Logo

Mercedes E220

Број на оглас: 3554515 | Објавен на: 27.05.2020, 12:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E220
12.2010 godina
2 para gumi i bandazi
BG tablici

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач