Logo

RENAULT SCENIC 1.5 dci

Број на оглас: 3554571 | Објавен на: 07.08.2020, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 13 €

3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema, napraven celosel redoven servis, mala potroshuvachka

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ANE

Потврден огласувач