Logo

PRODAVAM PLACOVI

Број на оглас: 3554811 | Објавен на: 01.06.2020, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1119 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


prodavam 1119 metri kvadratni gradezno zemjiste vednas do asfalten pat vo naselba gorno pasino mirna naselba za ziveenje cena na kvadrat 60evra

 XxX

Потврден огласувач