Logo

Masina za tovaranje na bali

Број на оглас: 3555097 | Објавен на: 30.06.2020, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Nov
3.20 metra visocina

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nazim

Потврден огласувач