Logo

Prodavam prikolka KRONE

Број на оглас: 3555376 | Објавен на: 03.06.2020, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam prikolka platforma KRONE 1996 godina. Solidni gumi, prikolkata e vo odlicna sostojba.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач