Logo

Masinka za poliranje

Број на оглас: 3555438 | Објавен на: 25.05.2020, 13:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Donesena e od Gjermanija

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач