1 / 5
Se izdava deloven prostor
1 €
Цената не е фиксна
03.05.2022 21:04

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

30 m²

SE IZDAVA DUJKAN SO STRUJA VODA PLOCKI WC ZA SEKAKVA NAMENA CENA PO DOGOVOR
SE NAOGA KAJ STAROTO UCILISTE KOCO RACIN
075642110

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
075642110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам