Logo

Baram rabora kako sofer vozac

Број на оглас: 3555492 | Објавен на: 06.07.2020, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол: Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Други јазици

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Baram rabota kako sofer vozac so c kategorija i licenca za sofer i karticka imam kontakt tel 071-559-456 mlad decko 27 godini

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 STAN

Потврден огласувач