1 / 10
Ford fiesta 1.4cdti 2009god
1 €
15.01.2021 18:21

Куманово / Куманово

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Klima,abs,esp,centralna brava so dalecinsko,airbag,esp,airbag,svetla za magla,kozen volan so komandi...so cetiri novi gumi
Kolava e registrirana 04/2021

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070387833
Испрати Е-маил до огласувачот